מפלגת זהות – בראשות משה פייגלין

Партия “Зеут” основана в 2015 году Моше Фейглиным, общественными деятелями и политическими активистами вместе с 450-ю основателями партии, представляющих все слои израильского общества.

מפלגת זהות היא תנועה ישראלית-יהודית הדוגלת בחירות, ושואפת לתיקון החברה והעולם מתוך נאמנות לא-לוהי ישראל.

כנס הייסוד של המפלגה נערך ב יט’ אלול תשע”ה 3.09.2015 במעמד מאות ממייסדי המפלגה. בכנס אשרו מייסדי המפלגה את תקנון וחוקת המפלגה.

הוועידה הראשונה של המפלגה התקיימה ב-28 בפברואר 2017 בהאנגר 11 בנמל תל אביב ובה השתתפו מעל אלפיים איש, נבחר משה פייגלין כיו”ר המפלגה, אושר מצע המפלגה ושיטת הבחירות הפנימיות שלה, על ידי המתפקדים.

מצע מפלגת זהות
מצע מפלגת זהות נכתב בצורה ייחודית וחסרת תקדים כ”קוד פתוח” על ידי למעלה מ 60 חברי זהות ואנשי מקצוע מומחים בתחומים שונים, והוא נפרס על פני מעל 350 עמ’ ועוסק בשלל התחומים המעסיקים את החברה הישראלית: ביטחון, כלכלה, חינוך, ויחסי דת ומדינה כאשר שני העקרונות המנחים של המפלגה הם חיבור לזהותה היהודית של המדינה תוך כדי שמירה קפדנית על חירויות הפרט וצמצום ההתערבות והמנגנונים הממשלתיים.

למפלגת זהות עשרות מטות פעילים הפזורים ברחבי הארץ, תאים סטודנטיאליים במוסדות אקדמאים ותאי פעילים בנושאים שונים.

זהות מתכננת להשתתף בבחירות לכנסת ולהביא בשורה של חירות, זהות יהודית וגאווה לאומית למדינת ישראל ולאזרחיה! מוזמנים להצטרף למהפכה!

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor