מפלגת זהות – בראשות משה פייגלין

כדי להגיע לניצחון הגדול, אני זקוק לכם. אני זקוק לשותפות שלכם.

אין מאחוריי שום לובי או כסף גדול, כל מה שאני עושה נובע משליחות למענכם, למען העם.
אתם השותפים שלי. אתם הכסף הגדול והרוח הגדולה מאחוריי. 

באמצעות השותפות שלכם נוכל להגיע למיליוני ישראלים ולטעת בליבם את תקוות האלטרנטיבה, כן – יש אלטרנטיבה להנהגה הקיימת, והיא צומחת מתוך העם ולמענה, ולא למען שום אינטרס חיצוני! 

לא נשמע יותר את התירוץ השחוק “אבל אין אף אחד אחר”, כי אנחנו נהיה שם, ובכל הכח.

אנחנו באים לא רק עם החזון הצודק והנכון עבור ישראל, אלא גם נגיש אותו בכל הכלים ובכל העוצמה, בעזרתכם ובשליחותכם. 

נגיע למיליוני צפיות ביוטיוב, למליוני חשיפות בפייסבוק ובאינסטגרם, נערוך כנסים ופעילויות שטח בכל רחבי הארץ, ונהפוך כל אבן כדי להשיג את המטרה – שכל בית בישראל יידע – יש אלטרנטיבה, יש דרך אחרת,
יש חזון ויש תקווה. 

בואו והצטרפו אליי למסע ההיסטורי הזה, בואו נבנה יחד את האלטרנטיבה הראויה לעם ישראל,
בואו נצעד יחד אל עבר הניצחון הגדול! 

שלכם בשותפות גורל, 

משה פייגלין,
יו”ר מפלגת “זהות – תנועה ישראלית-יהודית”

לפני 30 שנה, הקמתי את ‘זו ארצנו’ והרמתי את נס ההתנגדות להסכמי אוסלו. רבים וטובים הצטרפו למאבק וביחד הוכחנו כי עם ישראל לא מוותר על מולדתו, לא מוכן למוסרה לשום ישות זרה ומבין היטב מה המשמעות של עשרות אלפי מחבלים על גבול נחל עוז וכפר סבא.

לאורך כל התקופה שחלפה מאז, המשכתי להילחם באוסלו וממשיכי דרכו.  

הייתי הראשון שנטע את אוהלו בגוש קטיף בניסיון לעצור את ההתנתקות. 

בניתי תוכנית אלטרנטיבית לאוסלו, תוכנית של עידוד הגירה, של סיפוח ושל התיישבות בכל הארץ, חיזקתי את הקשר להר הבית – שהוא לב היסוד לאחיזתנו בארצנו.

המאבק נגד אוסלו נתן קול למחנה הלאומי המושתק, קול לשכל הישר ולהגיון – שבמשך 30 שנה צדקו וצדקו עד שב-7.10 האמת התגלתה במלוא עוצמתה לעיני כולם.

אנחנו חייבים להשלים את מה שהתחלנו בזו ארצנו – להחזיר את המדינה לעם, להחזיר את המסלול של המדינה הזו לניצחון, להשיג ביטחון ושלום מתוך הרתעה ועוצמה – שלום שיבטיח שאף אויב לא יעז להרים את ראשו ולפגוע בנו ושאף שלום שקרי לא יוביל אותנו אל התהום.

הנני כאן, עם אותה תודעה שנלחמה באוסלו וששמרה עצמה נקיה ממנו לאורך כל השנים, לבנות איתכם מנהיגות אלטרנטיבית למנהיגות אוסלו.  

הנני כאן, בכדי להשלים את המלאכה שהתחלנו לפני 30 שנה ולהוביל יחד איתכם את דור הניצחון הנפלא שצמח כאן לניצחון אמיתי ולדרך חדשה של שלום מתוך עוצמה ושגשוג.

כדי להגיע לניצחון הגדול, אני זקוק לכם. אני זקוק לשותפות שלכם. אין מאחוריי שום לובי או כסף גדול, כל מה שאני עושה נובע משליחות למענכם, למען העם. אתם השותפים שלי. אתם הכסף הגדול והרוח הגדולה מאחוריי.

באמצעות השותפות שלכם נוכל להגיע למיליוני ישראלים ולטעת בליבם את תקוות האלטרנטיבה, כן – יש אלטרנטיבה להנהגה הקיימת, והיא צומחת מתוך העם ולמענה, ולא למען שום אינטרס חיצוני! 

לא נשמע יותר את התירוץ השחוק “אבל אין אף אחד אחר”, כי אנחנו נהיה שם, ובכל הכח. אנחנו באים לא רק עם החזון הצודק והנכון עבור ישראל, אלא גם נגיש אותה בכל הכלים ובכל העוצמה, בעזרתכם ובשליחותכם. 

נגיע למליוני צפיות ביוטיוב, למליוני חשיפות בפייסבוק ובאינסטגרם, נערוך כנסים ופעילויות שטח בכל רחבי הארץ, ונהפוך כל אבן כדי להשיג את המטרה – שכל בית בישראל יידע – יש אלטרנטיבה, יש דרך אחרת, יש חזון ויש תקווה. 

בואו והצטרפו אליי למסע ההיסטורי הזה, בואו נבנה יחד את האלטרנטיבה הראויה לעם ישראל, בואו נצעד יחד אל עבר הניצחון הגדול! 

שלכם בשותפות גורל, 

משה פייגלין, יו”ר מפלגת “זהות – תנועה ישראלית-יהודית”

רוצים לקבוע כנס או מפגש? כתבו לנו